PLN
EUR
USD

русский
English
Deutsch

W LIPCU i SIERPNIU pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 17.00.

Praca w firmie Incorsa

THZ INCORSA sp. z o.o.

Poszukuje pracownika (kobieta / mężczyzna)  na stanowisko sprzedawca w sklepie na strzelnicy.

Miejsce pracy: woj. mazowieckie/Warszawa

Zakres obowiązków:

prowadzenie sklepu na strzelnicy

aktywny udział w pozyskiwaniu nowych klientów

nadzór nad stanami magazynowymi

kontrolowanie i raportowanie sprzedaży

Wymagania:

gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym również weekendowym, dyspozycyjność,

dyscyplina w zachowaniu bezpieczeństwa na terenie strzelnicy,

dyscyplina, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki, dokładność i sumienność,

dobra organizacja pracy własnej, samodzielność,

nadzór nad stanami magazynowymi, kontrolowanie sprzedaży,

wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów z Klientami, komunikatywność,

wysoka motywacja do pracy,

obsługa komputera, drukarki i kasy fiskalnej (wystawianie dokumentów sprzedaży),

znajomość języka angielskiego,

prawo jazdy kat. B

niekaralność,

Dobrze widziane:

posiadanie uprawnień instruktorskich, zezwolenia na broń oraz doświadczenie na stanowisku instruktora

doświadczenie  w pracy na podobnym stanowisku branżowe,

zainteresowanie w tematyce myśliwsko-militarno – survivalowej

znajomość pakietu Office; znajomość programu Wf-Mag.

Oferujemy:

stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę,

interesującą pracę na strzelnicy w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie,

motywacyjny system wynagrodzeń,

współpracę z młodym zespołem w sympatycznej atmosferze,

możliwość realizacji własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań.

Kontakt:

Aplikacje (CV + list motywacyjny) wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać na e-mail: incorsa@incorsa.pl z dopiskiem/ z tytułem "Sprzedawca". Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty. Przesłanych aplikacji nie zwracamy .Aby dokumenty mogły wziąć udział w procesie rekrutacyjnym, prosimy dołączyć zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych o treści:

"Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w bazie danych INCORSA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Marconich 3 oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 r. (Dz. U. Nr 133 poz. 883). Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych a podanie tych danych było dobrowolne."

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Towarzystwo Handlu Zagranicznego INCORSA Sp. z o.o.
(THZ INCORSA Sp. z o.o.), ul. Marconich 3, 02-954 Warszawa

2) kontakt z Administratorem Danych - incorsa@incorsa.pl,

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji wyznaczony przez administratora

4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące w procesie rekrutacji

5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne