PLN
EUR
USD

русский
English
Deutsch
Praca w firmie Incorsa

THZ INCORSA sp. z o.o.

Poszukuje pracownika (kobieta / mężczyzna)  na stanowisko sprzedawca w sklepie na strzelnicy.

Miejsce pracy: woj. mazowieckie/Warszawa

Zakres obowiązków:

prowadzenie sklepu na strzelnicy

aktywny udział w pozyskiwaniu nowych klientów

nadzór nad stanami magazynowymi

kontrolowanie i raportowanie sprzedaży

Wymagania:

gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym również weekendowym, dyspozycyjność,

dyscyplina w zachowaniu bezpieczeństwa na terenie strzelnicy,

dyscyplina, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki, dokładność i sumienność,

dobra organizacja pracy własnej, samodzielność,

nadzór nad stanami magazynowymi, kontrolowanie sprzedaży,

wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów z Klientami, komunikatywność,

wysoka motywacja do pracy,

obsługa komputera, drukarki i kasy fiskalnej (wystawianie dokumentów sprzedaży),

znajomość języka angielskiego,

prawo jazdy kat. B

niekaralność,

Dobrze widziane:

posiadanie uprawnień instruktorskich, zezwolenia na broń oraz doświadczenie na stanowisku instruktora

doświadczenie  w pracy na podobnym stanowisku branżowe,

zainteresowanie w tematyce myśliwsko-militarno – survivalowej

znajomość pakietu Office; znajomość programu Wf-Mag.

Oferujemy:

stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę,

interesującą pracę na strzelnicy w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie,

motywacyjny system wynagrodzeń,

współpracę z młodym zespołem w sympatycznej atmosferze,

możliwość realizacji własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań.

Kontakt:

Aplikacje (CV + list motywacyjny) wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać na e-mail: incorsa@incorsa.pl z dopiskiem/ z tytułem "Sprzedawca". Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty. Przesłanych aplikacji nie zwracamy .Aby dokumenty mogły wziąć udział w procesie rekrutacyjnym, prosimy dołączyć zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych o treści:

"Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w bazie danych INCORSA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Marconich 3 oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 r. (Dz. U. Nr 133 poz. 883). Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych a podanie tych danych było dobrowolne."