PLN
EUR
USD

русский
English
Deutsch
Praca w firmie Incorsa

UWAGA – PRACA
Poszukujemy kreatywnych i ambitnych osób na stanowisko "Sprzedawca”
- praca stacjonarna w Warszawie

Obowiązki:

  • bezpośrednia, telefoniczna oraz mailowa Obsługa Klienta (informowanie o wysyłce, brakach w towarze etc.);
  • obsługa komputera, drukarki i kasy fiskalnej (wystawianie dokumentów sprzedaży);
  • nadzór nad stanami magazynowymi; kontrolowanie ciągłej sprzedaży;
  • załadunek/ rozładunek zamówień i dostaw; przeliczanie, wykładanie na półki,
  • przyjmowanie dokumentów do systemu
  • obowiązkowa niekaralność.

Mile widziane:

  • zainteresowanie w tematyce myśliwsko-militarno – survivalowej
  • znajomość języka angielskiego;
  • prawo jazdy kategoria „B”;
  • znajomość pakietu Office;
  • znajomość programu WfMAG.
  • dyspozycyjność, zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy;
  • odpowiedzialne podejście do wykonywanej pracy;
  • łatwość nawiązywania kontaktów z Klientami, komunikatywność;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • swobodne poruszanie się w internecie, umiejętność wyszukiwania informacji;

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole, w sympatycznej atmosferze, w rozwijającej się firmie;
  • możliwość realizacji własnych pomysłów, wdrażania kreatywnych rozwiązań;
  • stałą umowę o pracę.

Kontakt:

Aplikacje (CV + list motywacyjny) wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać na e-mail: incorsa@incorsa.pl z dopiskiem "Sprzedawca ". Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty. Przesłanych aplikacji nie zwracamy.Aby dokumenty mogły wziąć udział w procesie rekrutacyjnym, prosimy dołączyć zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych o treści:

"Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w bazie danych INCORSA sp. Z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Marconich 3oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 r. (Dz. U. Nr 133 poz. 883). Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych a podanie tych danych było dobrowolne."